Hakkımızda

hazır site, bulut hosting

Kadromuz

Ekibimiz yazılım uzmanı, grafik-web tasarımcı, eğitimci ve yayıncının da bulunduğu bir kadro ile eğitimli ve deneyimli destek personelinden oluşmaktadır.

Firmamız

Şirketimiz, 2007 Ekim ayından beri Ankara’da faaliyet göstermektedir. Şu anda yaklaşık 20.000 kullanıcı firmamızdan web sitesi hizmeti almaktadır. Müşteri sayımız, güçlü referanslarımız sayesinde hızla artmaktadır.

Müşterilerimiz

Arasında her sektörden firmalar, esnaf, devlet kurumları, okullar, öğretmenler, dernekler, vakıflar ve her meslek grubundan kişiler yer almaktadır.

Ürünlerimizin En Temel Özellikleri

SitenizOlsun – Kapsamlı, kaliteli, kolay kullanımlı ve ekonomik olmalarıdır. Bu özellikler sayesinde herkes web sitesi sahibi olabilmekte ve sitesini bir başkasına ihtiyaç duymadan internete bağlanabildiği her ortamdan yönetebilmektedir. Web yazılım ürünlerimiz, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda sürekli olarak geliştirilmektedir.

YurtHost – En yeni teknolojilerle desteklenmiş, bulut sunucularda ve WHM yazılımı ile geliştirilmiş hosting sağlayıcılık hizmetimizdir. Gücünü Google Cloud altyapısından alan hizmetimizde, kolay uygulama kurucu, ddos koruması, postgresql veritabanı desteği, global cdn desteği ve kesintisizlik garantisi ile uygun fiyatı bir araya getirebilmiş bir yapımız mevcuttur.

Hedefimiz

Uzun yıllar bu alanda faaliyet göstermek; kalite, verim ve fiyat olarak kullanilabilir ürünler ortaya çıkarmaktır. Düşük fiyatlı ve yüksek kaliteli hizmetler üreterek herkesin bu hizmetlerden yararlanmasını sağlamaktır.

Projelerimiz

İŞİM NETTE ® – Türk Ekonomi Bankası (TEB) sponsorluğunda Yurdum Yazılım tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu proje kapsamında TEB, şirketimizin sağladığı web sitelerini, belirli koşullarla kendi müşterilerine ücretsiz sunmaktadır.

MOBİL SINIF ® – Firmamızca geliştirilen Mobil Sınıf projesi ile ülkemizdeki binlerce öğretmen, sınıfını internet ortamına taşımıştır. Online sınav, ödev ve benzer etkinlikleri internet üzerinden yayınlama imkanı bulmuştur. Uygulama sayesinde; öğrenci, öğretmen, veli ilişkisi çok daha güçlü hale gelmiş, ciddi anlamda zaman tasarrufu sağlanmış, kâğıt sarfiyatı azaltılarak ülke ekonomisine katkıda bulunulmuştur.

Markalarımız ®

Yurdum®, Mobil Sınıf®, Siteniz Olsun®, İşim Nette®